Naše služby

Společnost RD reality si vám dovoluje nabídnout kompletní servis v oblasti realizace vašeho bydlení. Máme dlouhodobé zkušenosti a praxi v oblasti realit, prodejů pozemků, rodinných domů, bytů, polyfunkčních budov, činžovních domů, vč. kompletní inzerce na významných serverech  v ČR i zahraničí. V případě financování bydlení formou hypotečního úvěru vám zajistíme ty nejvýhodnější podmínky na trhu, do druhého dne zjistíme prescoring a bonitu podle kterého jsme schopni zajistit realizaci vašeho bydlení. V případě výstavby jsme schopni zajistit vyhledání stavební parcely, výběru vhodného projektu, vyřízení stavebního povolení až po samotnou realizaci stavby na klíč.

Potřebujete vy, nebo vaši přátelé a známí pomoci při prodeji či pronájmu nemovitosti?

V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat na nezávaznou schůzku na tel.č. +420 603 827 749

Poskytované služby

 • Zprostředkování prodeje a pronájmu nemovitostí k podnikání i k bydlení a rekreaci - u nás se nemusíte o nic starat, vše zajistíme za vás.
 • Zprostředkování převodu družstevního podílu.
 • Pro majitele nemovitostí jsou služby poskytovány ZDARMA
 • Prezentace nemovitosti na nejvýznamnějších internetových serverech vč. videoprohlídky, internet, ověření poskytnutých údajů (list vlastnictví, nabývací tituly, snímek z katastrální mapy, atd.),
 • Prezentace nabízených nemovitostí na informačních deskách /vývěskách/ které jsou rozmístěny na exponovaných místech

Zdarma poradenská a konzultační činnost

Jelikož je problematika prodeje a převodu nemovitosti velice rozsáhlá, nabízíme zdarma potřebnou poradenskou činnost v oboru. Podle specifických požadavků klienta navrhneme řešení pro koupi nebo prodej nemovitosti. Bezplatně Vám poskytneme informace o celém průběhu převodu nemovitosti, ochraně smluvních stran, či podrobněji vysvětlíme námi nabízené služby.

Hypotéční úvěry a stavební spoření

Jestliže kupující nedisponuje dostatečnými finančními prostředky ke koupi nemovitosti, poskytneme kupujícím maximální technickou součinnost při jednání s hypotéčním ústavem, stavební spořitelnou či bankou.

Spolupracujeme s renomovanými bankovními a hypotéčními ústavy (Hypotéční Banka ČMHB, Česká Spořitelna, ČMSS, GE Money Bank, Volsbank i jiné).

Zdarma poradenská a konzultační činnost

Veškeré právní služby - smlouvy, zástavy, věcná břemena, prohlášení vlastníka, nájemní smlouvy, pozůstalost a další.

Prostřednictvím renomované advokátní kanceláře JUDr. Malaníkové Zuzany pro vás zajistíme kvalifikované vypracování všech smluvních dokumentů nezbytných pro převod nebo pronájem nemovitosti.

Oceňování nemovitostí

Zajistíme vypracování znaleckého posudku pro stanovení ceny nemovitosti podle cenového předpisu, nebo zajištění tržní ceny nemovitosti jinými metodami. Po dohodě zajistíme znalecký posudek pro potřeby daňového přiznání. Odhady a posudky jsou vypracovány renomovanými znalci, odhadci, členy Komory znalců a odhadců ČR.

Doplňkové služby

 • přepis energií (převod smluv o odběru elektrické energie, plynu, vody, telefonu, internet, televize atd…).
 • Investiční příležitosti do nemovitostí s výnosem.
 • Vypracování PENB - Průkazu energetické náročnosti budovy (energetický štítek)
 • Vyřízení potřebné dokumentace k povolení stavby a rekonstrukce.
 • Kompletní příprava developerských projektů k prodeji, především zpracování marketingu na vysoké úrovni včetně vlastních www stránek projektu.
 • Vyhotovení znaleckého posudku pro všechny účely.
 • Řešení exekucí etickou cestou.

Spolupracujeme

Advokátní služby se zaměřením na bytové, obchodní a občanské právo
JUDr. Zuzana Malaníková, Příkop 27/2a, 60200,Brno, Zábrdovice

Soudní znalec specializace odhady nemovitostí
Ing. Miloslava Bartušková, Jiránkova 479/54, 61800, Brno, Černovice

Inženýrské služby - štítky PENB
Ing. Jirsík Libor, Sadová 569, Modřice


Banky & spořitelny