O nás

Dobré jméno realitní kanceláře pro nás není pouze fráze, naší ambicí je to, aby se na nás naši klienti mohli s důvěrou obracet opakovaně nebo mohli naše služby doporučit zájemcům o realitní služby ve svém okolí. Bezpečný průběh veškerých obchodních případů je pro nás prioritou i samozřejmostí.

Jako makléř s desetiletou praxí a zkušenostmi v oboru realit, kde jsem pracoval ve vysoké manažerské pozici, a jako lektor certifikovaných seminářů, kde jsem proškolil mnoho realitních makléřů, jsem se rozhodl založit vlastní realitní kancelář, která se bude řídit profesionalitou a slušností.

Naši zkušení makléři se při své činnosti řídí Etickým kodexem, neustále si prohlubují své znalosti realitního trhu, disponují sofistikovaným souborem školících materiálů a kurzů, díky čemuž jsou špičkou ve svém oboru a pro naše klienty představují záruku profesionálního přístupu.

S naprostou pokorou si uvědomujeme, že prodej či koupě nemovitosti je pro většinu klientů záležitostí přinejmenším stresovou a že bezproblémový a finančně bezpečný průběh je jejich základním požadavkem. Především proto řešíme potřeby každého klienta individuálně a na každý obchodní případ dohlížíme až do jeho úplného dokončení.

Cílem je spokojený zákazník v každém obchodním případu a jeho pozitivní reference k jeho nejbližší rodině a přátelům. Spokojený klient je ten, který získá z nabídky realitní kanceláře nemovitost s co nejmenšími překážkami. 

Veškeré finanční transakce budou prováděny advokátní úschovou, která bude hrazena realitní společností.

Mohu Vám s jistotou říci, že pokud se s některým z obchodníků spolupracujících s RD reality setkáte osobně, ručím Vám svým jménem i jménem své společnosti za jejich solidní a férové jednání.

majitel společnosti
Mirek Trávníček

Spolupracujeme

Advokátní služby se zaměřením na bytové, obchodní a občanské právo
JUDr. Zuzana Malaníková, Příkop 27/2a, 60200,Brno, Zábrdovice

Soudní znalec specializace odhady nemovitostí
Ing. Miloslava Bartušková, Jiránkova 479/54, 61800, Brno, Černovice

Inženýrské služby - štítky PENB
Ing. Jirsík Libor, Sadová 569, Modřice


Banky & spořitelny