NEPODNIKEJTE SAMI! PODNIKEJTE S NÁMI BEZ INVESTIC A BEZ RIZIK. Nabízíme Vám skvělou příležitost vybudovat si úspěšnou kariéru s velmi motivačním marketingovým programem. Nabízíme Vám víc než obvyklý standard. Týmová práce, rozvoj a vzdělávání jsou naší nejvyšší prioritou.

BUDUJTE VLASTNÍ KARIERU BEZ OMEZENÍ!

7 důvodů, proč se stát členem našeho týmu

  • Profesionální zaškolení se 100% podporou manažera a majitele společnosti
  • Progresivní marketing a motivační provizní systém až 75%
  • Okamžitá výplata provizí při složení rezervační zálohy
  • Rychlý kariérní růst s možností vybudování vlastního týmu makléřů
  • Pro nejlepší makléře služební vozy
  • Firemní dovolené
  • Možnost brigády či částečného úvazku

Dále nabízíme

  • úhrada nákladů spojených s realizací zakázky (návrhy na vklad, výpisy atd.)
  • prezentaci vámi vybraných nemovitostí s exportem na významné realitní servery
  • výhodné členství v České komoře realitních kanceláří
  • asistenční služby včetně kompletního zpracování zakázek
  • firemní soutěže, odměny a benefity
  • právní servis v renomované právní kanceláři
  • kvalitní zaškolení, firemní podporu a zázemí naší společnosti
  • možnost investovat do nemovitostí a konkrétních stavebních projektů
  • flexibilní pracovní dobu
  • navíc atraktivní provize za doporučení realizace stavby rodinného domu od společnosti RD stavby

Náplň práce

  • vyhledávání nemovitostí vhodných k nákupu nebo ke zprostředkování prodeje
  • telefonický a osobní kontakt s klienty
  • domlouvání a realizace prohlídek nemovitostí
  • obchodní jednání s klienty

Požadujeme

  • profesionální a reprezentativní vystupování vůči klientům
  • dobré komunikativní schopnosti
  • snahu o prosazení, kreativní myšlení a samostatnost
  • uživatelské znalosti práce na PC
  • ochotu učit se novým věcem
  • ochotu pracovat na živnostenský list
  • řidičský průkaz výhodou

Neváhejte nás kontaktovat a domluvit si osobní schůzku.
kontakt: +420 603 827 749

Spolupracujeme

Advokátní služby se zaměřením na bytové, obchodní a občanské právo
JUDr. Zuzana Malaníková, Příkop 27/2a, 60200,Brno, Zábrdovice

Soudní znalec specializace odhady nemovitostí
Ing. Miloslava Bartušková, Jiránkova 479/54, 61800, Brno, Černovice

Inženýrské služby - štítky PENB
Ing. Jirsík Libor, Sadová 569, Modřice

Banky & spořitelny